iluzjonista bydgoszcz

Iluzjonista Bydgoszcz – gwarancja magicznej imprezy

Bez kategorii

Pokazy Iluzjonisty z powodzeniem uatrakcyjnią każdy event, imprezę firmową, wesele i wieczór panieński/kawalerski!


Iluzjonista Bydgoszcz – dlaczego warto wynająć magika na imprezę?


Większość z nas magiczne występy widziało tylko w telewizji, bądź na cyrkowej arenie. W oby przypadkach są to artystyczne pokazy, w których publiczność jest jedynie obserwatorem. Pokaz Iluzjonisty na imprezach ma charakter interaktywny. Goście nie tylko obserwują występ, ale biorą w nim czynny udział. Jest to niesamowite przeżycie nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. Jest to atrakcja, która spodoba się większości gości w każdym wieku.


Iluzjonista Bydgoszcz – zaskocz swoich gości!
Pokaz Iluzjonisty nie jest czymś powszechnym. Taka atrakcja jest oryginalna i zapadająca w pamięć. Najczęściej z występem magika możemy spotkać się na imprezach z okazji Dnia Kobiet i eventach firmowych. Coraz częściej na wynajem usług Iluzjonisty decydują się Młode Pary. Zabawy weselne często są oklepane i nudne, a wiele gości nie chce w nich brać udziału. Idealną alternatywą jest właśnie występ pełen niespodzianek i magii. Czego możesz się spodziewać? Błyskawicznych metamorfoz, karcianych sztuczek, pokazu lewitacji, rozdzielania tułowia, latających i znikających przedmiotów i wiele innych!

fotobudka wągrowiec


Jak wygląda pokaz?
Niezależnie czy jest to kilkusetosobowa impreza czy kameralny – pokaz iluzji zostanie dostosowany do charakteru, oczekiwań i potrzeb danego przedsięwzięcia. Przeważnie usługobiorca ustala wcześniej wszystkie szczegóły z Iluzjonistą. Rodzaj występu, jego motyw przewodni, czas trwania, kostiumy i gadżety. Niektórzy magicy w swoich usługach mają również fotobudki. Pamiątkowe zdjęcia z tabliczkami będą dobrą rozrywką dla Twoich gości. Nie każdemu mogą przypaść do gustu magiczne sztuczki, inni zaś muszą pilnować swoich pociech lub zaczerpnąć świeżego powietrza. Takie osoby z pewnością docenią, iż zagwarantowałeś dodatkową atrakcję dla osób, które nie uczestniczyły w występnie magika. Fotobudka Wągrowiec – wynajmij fotobudkę na swoją imprezę!