Długopisy reklamowe

Produkcja medali dla zwycięskich sportowców

Bez kategorii

Oprócz lat przygotowań, sportowcy wkładają całą swoją motywację w wybraną przez nich konkurencję, poświęcają cały swój czas na dodatkowe szkolenia, codzienne ćwiczenia, na ten jeden, wyjątkowy dzień – dzień rozpoczęcia konkursu sportowego. Po tak długim czasie przygotowań, pewne jest zwycięstwo jednego człowieka. Czym obdarzą go producenci odznaczeń za osiągnięcia sportowe?

Jakie trofeum dla sportowca wybrać?

Rangę uroczystych wydarzeń warto podkreślić w wyjątkowy sposób. Jednym z nich jest wykonanie na zamówienie indywidualnego medalu Śrem. W szerokiej gamie produktów możesz zdecydować się na nagrody: szklane, odlewane, plastikowe jak i te bardziej prestiżowe (wykonane ze szlachetnych kamieni). To, na jaki wygląd medalu się zdecydujesz zależy od konkurencji uprawianej przez sportowców. Możesz zdecydować się na bardzo zmodernizowaną obróbkę, nietypowy kształt. Szkło, dla samego przykładu, to surowiec, który wygląda nowocześnie, świeżo i ponadczasowo. Ukształtowany w wygląd spadające kropli wody, dobrze sprawdzi się w rękach sportowca, który uprawia sport pływacki lub związany z żeglugą.

Medale Śrem

Długopisy reklamowe upamiętnią wydarzenie tamtego dnia

By reklamy stało się za dość, firma przygotowująca medale wręcza w ręce zawodnika długopis reklamowy ze specjalnym grawerem, o który proszą organizatorzy konkursu. Może być to logo lub hasło zawodów sportowych. Medale jak i długopisy reklamowe przygotowywane są na zamówienie, wykonywane zgodnie z indywidualnym projektem klienta, który może określić ich gabaryty, kolor, typ graweru oraz kształt. Wykonane w ten sposób przedmioty okolicznościowe posiadają unikatowe parametry, które na trwałe zapadną w pamięci osoby obdarowanej.

Wykonane w ten unikatowy sposób medale okolicznościowe świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju imprezach sportowych, uszlachetniających zwycięzcę konkursu.