Rowery Batavus

Nowe rowery miejskie – na które z nich warto zdecydować się?

Bez kategorii

Rowerem porusza się wiele osób. Często jest to nasz jedyny środek transportu do pracy czy szkoły. Jazda na rowerze to również dla wielu relaks. Warto wiedzieć, na jaki rower zdecydować się, aby jazda była przede wszystkim bezpieczna i wygodna. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się.

Jazda na rowerze – dlaczego tak popularna?

Na rowerze jeździ wiele osób. – dorośli oraz dzieci. Jest to świetna forma przemieszczania się, szczególnie w zatłoczonych i zakorkowanych miastach. Jazda jednośladem to również szansa na zrelaksowanie się i rozrywkę dla wielu osób. Dowiedziono, że regularna jazda na rowerze wpływa pozytywnie na nasz organizm, odporność i układ ruchu. Jeśli nie lubimy ćwiczeń na macie, czy biegania, to warto postawić na taką formę sportu, jak jazda na rowerze.

Nowe rowery miejskie – które z nich warto wybrać?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i modeli rowerów. Na które  z nich warto zdecydować się? Na co zwracać szczególną uwagę?  

Jeśli zależy nam na solidnym rowerze z mocnym osprzętem, to warto zdecydować się na rower holenderskich. Te rowery są niezawodne – służą nam nawet przez kilkanaście lat. Do najpopularniejszych holenderek zaliczyć można rowery Batavus czy rowery Gazelle. Pomimo wyższej ceny, jaką musimy za nie zapłacić, warto zdecydować się. A co jeśli nie mamy takiej gotówki? Na jakie rozwiązanie warto postawić?

Nowe rowery miejskie

Rowery holenderskie – czy warto?

Używane rowery holenderskie cieszą się ogromną popularnością. Rowery sprowadzane są z za granicy w często idealnym stanie. Zdarzają się niewielkie wizualne usterki, takie jak zarysowania czy przetarcia. Jednak osprzęt pozostaje w idealnym stanie. Rowery używane często kojarzą nam się z popsutym, brudnym i niezadbanym sprzętem. Warto znaleźć odpowiedniego sprzedawcę rowerów holenderskich, który zajmuje się ich sprzedażą. Często taka transakcja jest bardzo opłacalna.

A Ty jakim rowerem poruszasz się po mieście? Czy posiadasz rower holenderski? Czy drugi raz zdecydowałbyś się na jego zakup?